Balanced Body Türkiye
  • +90 (212) 263 75 07
  • bilge@pilatesbaps.com

Balanced Body

"Pilates dünyasını genişletiyoruz"

Neden Balanced Body’e katılmalısınız?

Balanced Body, dünyanın en büyük Pilates ekipman üreticisi olan Balanced Body Inc. şirketinin eğitim koludur. Balanced Body 100’den fazla ülkeye en yüksek kalite Pilates ekipmanı sağlayarak yeniliklerin yaşandığı ve genişleyen Pilates pazarında otuz yılı aşkın süredir lider konumdadır. Balanced Body bu geleneği dünya çapındaki usta eğitmen ağı ile yenilikçi Pilates Eğitimi ile sürdürmektedir.

  • Fakültemiz geniş çeşitlilikte geçmişe sahip özenli ve tutkulu Pilates eğitmenlerinden oluşmaktadır. Eğitmenlerin zengin deneyim çeşitliliği ve perspektifleri stüdyo, fitness ve rehabilitasyon sonrası ortamlara yönelik ders programları sunmamıza olanak tanımaktadır.
  • Müfredatımıza geleneksel Pilates Mat’ı, Reformer, Trapez Modülü, Chair ve Barrel repertuarı ile Pilates öğretmeyi güvenli, etkili ve eğlenceli hale getirmek için tasarlanmış modifikasyonlar ve ek egzersizler de bulunmaktadır. Müfredatımız kolay anlışılır bir yapıdadır ve mevcut Pilates Method Alliance (PMA) ilkeleri ile uyumludur.
  • Programımız üç seviyede Pilates Eğitmen Sertifikalandırması sunmaktadır: Mat, Reformer ve Kapsamlı. Her seviye ekonomik modüller ile sunulmaktadır, bu nedenle ilk dersinizi hemen şimdi alabilir ve eğitiminize size hangisi uygunsa; önümüzdeki hafta, önümüzdeki ay veya gelecek sene devam edebilirsiniz. Her bir modül öğretmeye hızlı bir şekilde başlamnız ve ilerledikçe sizin de öğrenmeniz için tasarlanmıştır.

Pilates eğitmenleri yüksek talep görmektedir.

Pilates eğitmenlik kariyerinizi başlatmak veya hızlandırmak için Balanced Body’e katılın.

Balanced Body kariyerinizin her seviyesine yönelik Pilates eğitimi sunmaktadır. Yüksek kaliteli eğitmen eğitimleri ve Balanced Body atölyelerindeki ünlü sürekli eğitim konferansı olan Pilates on Tour’a kadar kendimizi sizin profesyonel gelişiminizi desteklemeye adamış bulunuyoruz.

İster yenetenekli bir Mat eğitmeni, ilham verici bir Reformer öğretmeni veya kapsamlı bir şekilde eğitim görmüş bir Pilates profesyoneli olmak isteyin, Balanced Body sizi dünyada bulunan en geniş eğitim ve öğretim teklifleri dizilerine bağlamaktadır.

© Copyright 2017 Balanced Body Türkiye Tüm hakları saklıdır.
web tasarım